Економіка: У ДМР провели нараду з підприємцями, які реалізовують підакцизні товари, щодо сплати податку до місцевого бюджету


Днями у Дрогобицькій міській раді відбулася нарада з підприємцями, які реалізовують підакцизні товари на території міста, щодо збільшення сплати акцизного податку до місцевого бюджету.

На засідання було запрошено суб`єктів господарювання, що здійснюють торгівлю в центральній частині міста.

Нарада відбулася під головування першого заступника міського голови Дрогобича Ігоря Германа.

У ході засідання з підприємцями було проведено роз`яснювальну роботу щодо необхідності в повному обсязі, відповідно до надходжень, сплачувати акцизний податок до бюджету, здійснювати видачу фіскальних чеків та дотримуватись правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Як повідомив начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський, за підсумками наради підприємці погодились, що акцизний податок сприяє розвитку інфраструктури міста, яка в результаті впливає на підвищення рівня реалізації товарів. Підтвердив це один з підприємців, який провадить торгівлю й на вул. Михайла Грушевського. За його словами, після капітального ремонту дорожнього покриття цієї вулиці прибуток на у цьому торговому пункті збільшився на 40%. Відтак суб`єкти господарювання запевнили, що усвідомлюють важливість сплати податків від реалізації підакцизних товарів, які скеровуються до міського бюджету, адже розуміють свою соціальну відповідальність та особистий внесок у розвиток Дрогобича.

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3.5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні