Економіка: Підприємців Дрогобича запрошують до участі у Міжнародному сільськогосподарському ярмарку

15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу у Східній Європі.

Важливими сегментами ярмарку — Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним значенням. Також програмою заходу передбачені міжнародні ділові зустрічі, колективні виставки країн-учасниць, бізнесові зібрання, презентації, майстер-класи, представлення міжнародних програм для бізнесу.
Минулого року на ярмарок завітало 140 тис відвідувачів, було розміщено 1500 експонентів з 60 країн світу.

Одна з особливостей заходу — велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, а також інформаційне висвітлення з боку тисячі акредитованих журналістів.

Крім індивідуальної участі, для підприємств України пропонується колективна виставка — створення національного стенду або стенду українських областей.

Країнам із колективною виставкою надаються спеціальні пропозиції.

Щодо питань участі просимо звертатися на електронну адресу Українсько-Сербської ділової палати: ukrsrbchamber@gmail.com та за контактним номером телефону:+38(097)3183479.

Відділ економіки ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні