Директори шкіл Дрогобича індивідуально презентуватимуть стратегію розвитку освіти у очолюваних ними закладах на 2019-2021 рр. ФОТО

17 Квітня 0:00

У вівторок, 16 квітня, у Дрогобицькій Ратуші відбулась нарада з керівниками навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника за участі начальника відділу освіти ДМР Петра Сушка та керівника КУ “Інститут міста Дрогобича ” Володимира Кондзьолки під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Під час наради йшлося про необхідність формування стратегічного напрямку розвитку освіти у Дрогобичі, який повинен ґрунтуватись на основних критеріях: аналізі стану освіти та відповідати реалізації державної політики у цій сфері.

За підсумками наради міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівникам навчальних закладів остаточно доопрацювати стратегію розвитку освіти в очолюваних ними навчальних закладах. Крім того, міський голова наголосив, що пріоритетом для кожної школи має бути забезпечення якісної освіти учнів та індивідуальні особливості закладу.

Публічна презентація напрацьованих освітянами планів стратегічного розвитку запланована на середину травня.

Окрім цього, начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко повідомив, що на наступне засідання Виконавчого комітету ДМР, яке заплановано на 18 квітня, буде винесено проект рішення про затвердження дорожньої карти децентралізації навчальних закладів, відповідно до якої з 1 січня 2020 року всі навчальні заклади отримають повноваження автономії у фінансовій, кадровій та освітній політиці.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія