Двадцятого червня спливає термін упорядкування вивісок
![Двадцятого червня спливає термін упорядкування вивісок](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Вивіски.jpg)
Власники вивісок на будівлях та установах зобов’язані до 20 червня упорядкувати їх відповідно до Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) на зовнішній поверхні будівлі або споруди у м. Дрогобичі.
Про це повідомив начальник відділу архітектури та містобудування Ігор Петранич під час наради міського голови Тараса Кучми з керівниками комунальних підприємств та служб міста.
За словами посадовця, після 20 червня, усі вивіски, які не відповідають нормам, прописаним у Порядку, будуть підлягати демонтажу.
Розпочнуть перевірку вивісок з центральної частини міста.