Другокласники пишуть писанки…

Звичай писати писанки прийшов до нас із давнини. На писанках зображають давні символи, обереги, побажання. Писанки залишились у нас ще з язичницької доби і збагатили кольорами найголовніше християнське свято – Великдень.

Давні традиції створення писанок, крашанок, дряпанок та мальованок відроджуються. Перед Великоднем класний керівник 2-А класу ЗОШ І-ІІІ ст.№15 Куріца Л.М. провела  майстер-клас з розмальовування великодніх яєць. Яйце – символ джерела життя, символ всесвіту. У багатьох цивілізаціях давнини вважали, що всесвіт виник з яйця. Для християн яйце теж символ життя. Бо Христос Воскресає – повертається до життя, і дає нам спасіння – вічне життя через його Розп’яття і Воскресіння.

У часі перед Великоднем особливо важливо показати діткам як писати писанки.

Писати писанки – весело і відповідально. Це прекрасна традиція, яку варто передати своїм дітям. Важливо цінувати кожен штрих створений дитиною, Любов Михайлівна не критикувала, а підтримувала  їх, допомогала –  й у такому випадку гарантовано у дитини залишилися приємні спогади про “малювання писанок” і їм захотілося і самим писати. Знову і знову…

У класному  приміщенні кипіла робота.  Учасники майстер-класу отримали  безліч позитивних емоцій від цього чарівного дійства. Дітлахи  власноручно намалювали до Великодня прості та лаконічні писанки.

І традиція писати писанки буде жити. Писання писанок – це приємно і весело, а ще – цікаво і повчально.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні