Drohobych Half Marathon 2021: на перший півмарафон до Дрогобича з’їхалося понад 400 бігунів

17:01 24 Травня 2021

Цієї неділі, 23 травня, у Дрогобичі відбулося грандіозне спортивне дійство «Drohobych Half Marathon 2021».

«Завдяки спільним зусиллям та співпраці з активними містянами, ми вперше у Дрогобичі провели півмарафон «Drohobych Half Marathon 2021». Особлива подяка ініціатору цього дійства Івану Гуляку. Безумовно, що організація такого дійства полягає не лише у проведенні спортивного заходу, а й підготовці, яку належно здійснили міські служби. Зважаючи на те, що участь взяли понад 400 бігунів з усієї країни, то це стало чудовою нагодою промоції міста. Наступний захід ми плануємо на травень 2022 року», – прокоментував Андрій Ковч.

У понеділок, 24 травня, під час щотижневої наради міський голова Тарас Кучма подякував комунальним службам, медикам, надзвичайникам та правоохоронцям за належне забезпечення умов масштабного спортивного дійства.

Окремо міський очільник відзначив роботу поліції:

«Без роботи поліції не було б проведено цього заходу. На найвищому професійному рівні було забезпечено безпеку заходу. Поліцейські поводили себе надзвичайно толерантно у спілкуванні з водіями».

За словами Івана Гуляка, який ініціював проведення першого півмарафону у Дрогобичі, окрім дорослих, участь взяли й близько 90 дітей. Щодо загальної організації, то драйву бігунам додали барабани на старті, фініші та впродовж маршруту. Також для бігунів організували польову кухню, екскурсії та підйом на вежу ратуші.

«Ми зробили все, що планували. Все вдалося. Ми щасливі за позитивні відгуки з усієї України. Дякую спонсорам, волонтерам, пластунам та всім, хто допомагав у проведенні заходу», – прокоментував Іван Гуляк.

Також ініціатор півмарафону наголосив, що цей захід, окрім спортивного бігу, є своєрідною туристичною промоцією міста, тому його можна проводити у межах відкриття туристичного сезону.

Перейти до вмісту