Дрогобицький педуніверситет – на 42 позиції серед 227 закладів вищої освіти України

9:48 9 Травня 2024

На основі оновлених даних Ukrainian National H-index Ranking за 2 квартал 2024 року було створено незалежний рейтинг наукової продуктивності та публікаційної активності навчальних закладів України за показником National H-index.

Ukrainian National H-index Ranking — це незалежний міжнародний рейтинг, який оцінює наукову продуктивність вчених, дослідницьких груп та організацій в Україні. Рейтинг ґрунтується на консолідованому показнику індексу Гірша (H-індекс), який є одним із найвідоміших метрик для оцінки наукової продуктивності.

Відповідно до цього рейтингу, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка посідає 42 позицію серед 227 закладів вищої освіти України. А серед педагогічних вишів Дрогобицький університет – на першому місці.

Зокрема, за H-index (Scopus) два науково-педагогічні працівники університету — доценти Тарас Кавецький та Іван Гадзаман входять до ТОП-1000 науковців України. До ТОП -1000 українських науковців в базі даних Google Scholar входять доцент Тарас Кавецький та професор Мирослав Савчин.

У рейтингу організацій України в міжнародній базі Google Scholar 2024 Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка посідає 57 позицію серед 447 установ.

Перейти до вмісту