Дрогобицькі велогонщики – серед переможців Чемпіонату України з шосейного велоспорту
Спорт – складова сильної, здорової та цілеспрямованої нації, особливо коли мова іде про молодь та підростаюче покоління.
Цими днями дрогобицькі спортсмени вчергове проявили себе на змаганнях із велоспорту та довели – наполегливі тренування та командна боротьба долають усі труднощі й приводять до перемог.
Свою майстерність спортсмени демонстрували на Чемпіонаті України з шосейного велоспорту, який був присвячений світлій пам’яті титулованого українського велосипедиста з Львівщини Андрія Куценка – воїна, який віддав своє життя за свободу України. Захід відбувся в Жовкві.
Спортивна подія згуртувала 130 найкращих спортсменів та спортсменок з різних куточків України. Учасники змагалися у таких видах програми: командні перегони переслідування, групові перегони та перегони скретч.
Модераторами заходу були телеведучі Марічка Падалко та Олександр Педан.
Дрогобицьку територіальну громаду на масштабних змаганнях представили вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик», які вкотре підтвердили свій високий рівень навичок, витривалості, командної боротьби та особистих досягнень.
В підсумку змагань дрогобицькі спортсмени здобули 6 медалей в різних дисциплінах: 3 золоті та 3 срібні.
За результатами першого дня змагань з командної гонки переслідування на 15 км серед юнаків перемогу вибороли такі дрогобицькі спортсмени:
II місце – Артур Стеців;
IV місце – Павло Лозинський, Олександр Лепак, Назар Пиль та Павло Коваль;
VI місце – Віталій Пристай.
Серед дівчат на п’єдесталі: I місце – Анастасія Сатурова.
Серед молодших учасників перемогу вибороли:
IV місце – Вероніка Яцуляк,
VII місце – Владислав Мендляр та Іван Андруневчин.
У другий день змагань дрогобицькі спортсмени також продемонстрували високий рівень технік та боротьби тож вибороли 4 нагороди: 2 золоті та 2 срібні.
Серед переможців: Артур Стеців – І місце у груповій гонці та ІІ місце у гонці скретч серед юнаків;
Анастасія Сатурова – І місце у груповій гонці та ІІ місце у гонці скретч серед дівчат.
Додамо, організаторами пам’ятного Чемпіонату виступили: Міністерство молоді та спорту України, Департамент спорту, молоді та туризму Львівської ОДА, Федерація велосипедного спорту України, Львівська велосипедна федерація/Lviv Cycling Federation та партнери.
Вітаємо усіх учасників та переможців змагань й бажаємо не зупинятися на досягнутому, вірити в свої сили та підкорювати нові спортивні вершини.