Дрогобицькі спортсмени вибороли призові місця на обласному турнірі з вільної боротьби

16:10 11 Червня 2024

8-9 червня у Львові відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат різних вікових груп, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олега Сазонова. У турнірі взяло участь близько 450 учасників із різних куточків та областей України, зокрема: Харківська, Миколаївська, Одеська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Сумська, Житомирська, Рівненська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька, Вінницька та Львівська області.

Дрогобич також був представлений на змаганнях. Вихованці місцевого відділення СДЮШОР «Спартаківець» та дрогобицької міської організації ФСТ «Спартак» не просто демонстрували гарні результати та фізичну підготовку, але й зуміли вибороти низку медалей на турнірі.

Так, почесну третю сходинку посіла – Єлизаветта Миколюк у ваговій категорії 29 кг. Серед хлопців на третій сходивці Дмитрій Стрельник у ваговій категорії 26 кг. Срібло – у Аделії Веретко у ваговій категорії 32 кг, а також у Артема Веретка у ваговій категорії 36 кг.

За крок до медалі зупинився Нестор Лехкар, програвши поєдинок супернику за третє місце.

Вітаємо з вдалим виступом дрогобицьких спортсменів та бажаємо їм подальших перемог.