Дрогобичан запрошують взяти участь в опитуванні щодо визначення назв трьох зелених зон міста

6 Грудня 0:00

Ще в серпні 2017 року стартував проект “Залучення громади до створення концепції розвитку трьох маленьких парків у м. Дрогобичі” на вул. Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка.

За цей час завдяки підтримці проекту “Київський діалог” було сформовано концепцію розвитку парків та спільно з Дрогобицькою міською радою і за підтримки мережі магазинів “АртСвітло” проведено конкурс серед архітекторів на кращий проект цих зелених зон.

Зараз триває стадія написання проектів для залучення коштів на благоустрій парків біля Народного дому імені Івана Франка та філологічного факультету ДДПУ імені Івана Франка.

На сьогодні ці сквери не мають офіційних назв. Тому організація ГО “Український молодіжний прорив” спільно з Дрогобицькою міською радою вирішили провести опитування мешканців міста щодо варіантів назв для парків.

Опісля шляхом використання інструменту публічних консультацій “Ваша Думка” від Інституту “Республіка” із запропонованих варіантів будуть обрані назви скверів.

Запрошуємо Вас поділитись своїми варіантами назв для скверів на вул. І. Франка та Лесі Українки. Взяти участь в опитуванні можна, перейшовши за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1N2XI9EjKuhQR2T222YTZvw0NN5ZB4_OX0kV5T_lZ8r0/viewform?chromeless=1&fbclid=IwAR2DYWXD_8PABLP1mNO2A54ez2ymj_CNvdDogx0PBpVypZn4eXCvRe-9dHs&edit_requested=true

Опитування триватиме до 10 грудня. Голосування ж відбуватиметься з 10 до 21 грудня.

ГО “Український молодіжний прорив” 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту