Дрогобичан запрошують пройти військовий вишкіл, який проводитимуть у 2019 році

14 Серпня 0:00

Ти – патріот, громадянин України! Прийди у військовий комісаріат та скористайся можливістю пройти належний вишкіл! Будь готовий до захисту Батьківщини!

Ви – є свідомі, патріотично налаштовані та активні люди з чітко визначеною громадянською позицією. Вашими головними цінностями є служіння на благо нашої Вітчизни. Вам довіряють, адже Ви ефективно вирішуєте суспільні проблеми, інвестуючи у це весь свій час і ресурси. Ви вмієте шукати відповіді на непрості запитання та не стояти осторонь, а бути справжнім громадянином своєї держави. Саме тому, з метою ствердження національно-патріотичної свідомості, а також готовності до захисту Вітчизни, пропонуємо Вам долучитися до комплексу заходів військового вишколу, які проводитимуться у 2019 році.

Ви маєте можливість вдосконалити навички, з огляду на сучасну специфіку виконання армійських завдань та бойового злагодження у складі підрозділів і військових частин, підвищити кваліфікацію за основним фахом або перенавчитися за військово-обліковими спеціальностями, які наразі є найбільш потрібними для захисту Батьківщини.

Прошу всіх патріотично налаштованих та придатних до військової служби членів громадських організацій та партій прибути у Дрогобицько-Бориславський ОРВК для планування та проходження навчальних заходів за адресоюза адресою: м. Дрогобич, вул. Тараса Шевченка, 25 (кабінет № 11) з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00. При собі необхідно мати військово-облікові документи.

З повагою, Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату

Микола Лисак

Чат-бот Гаряча лінія