Дрогобичан закликають підтримати проєкт рідного міста у конкурсі кращого енергоменеджменту

11:09 10 Червня 2024

Дрогобич бере участь у конкурсі «Energy management Star 2024» від ініціативи Європейського союзу «Угода мерів».

Відповідно до умов підписаного договору, учасники взяли на себе зобов’язання – підвищити енергоефективність, використовувати відновлювальні джерела енергії на своїй території та скоротити викиди парникових газів щонайменше на 35% до 2030 року.

Завдяки участі в конкурсі, Дрогобицька громада має шанс втілити важливий енергетичний проєкт та отримати на його реалізацію вагому грантову підтримку.

«Енергозбереження та робота з відновлювальними джерелами енергії – це те, що найбільше потрібно зараз в Україні, яка страждає від агресії росії. Тому ми закликаємо усіх підтримати наш проєкт та стати співавтором подальших позитивних змін в громаді» – закликає енергоменеджер громади Юрій Яцків.

За умовами конкурсу, Дрогобицькою міською радою було знято відеоролик про вже реалізовані енергоефективні заходи в громаді та подальшу роботу в цьому напрямку.

Для того, щоб Дрогобич отримав грантову підтримку – потрібна участь громади. Адже для перемоги відео має зібрати якомога більше вподобань.

Тому долучайтесь до підтримки рідного міста, перейдіть за посиланням та вподобайте відео Дрогобицької громади: https://www.facebook.com/CovenantOfMayorsEast/videos/474259441664669 .

Голосування триватиме до 11 червня включно.

Угода мерів – загальна ініціатива Європейського Союзу за участю місцевих і регіональних органів влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищити енергоефективність та використовувати відновлювальні джерела енергії на своїх територіях.

Угода мерів – це найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на місцевому рівні. Європейська ініціатива Угода мерів об’єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.

Підписанти зобов’язуються вжити заходів для досягнення мети щодо скорочення викидів парникових газів щонайменше на 35% до 2030 року та адаптації до наслідків зміни клімату.

Перейти до вмісту