Дрогобич вітає Нову Каховку з різдвяно-новорічними святами та бажає місту якомога швидше вийти з окупації

14:24 31 Грудня 2024

У ці дні ЗМІ шириться масштабний флешмоб  – у межах якого українці з підконтрольних територій вітають з Новим роком співвітчизників, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Акцію започаткував гурт МУР. В межах флешмобу – міста створюють тематичні листівки, де вітають мешканців окупованих територій України з різдвяно-новорічними святами, підтримують їх та закликають за київським часом відзначати Новий рік та інші важливі для кожного свідомого українця свята.

Адже поки увесь світ у радісних приготуваннях до зустрічі з Новим роком, понад мільйон українців, на жаль, зустрінуть його в тимчасовій окупації, де країна агресор нав’язує свої закони, мову, звичаї та навіть час.

В окупації різдвяно-новорічні свята зустріне і місто-побратим Дрогобича Нова Каховка. Тож Дрогобич активно долучається до флешмобу та підтримує місто-побратим у дні свят.

За словами очільника громади Траса Кучми – жоден ворог не здатен відібрати у нас магію свят та наші традиції.

Нова Каховка місто, яке пережило чимало випробувань і продовжує їх проходити. Віримо, жоден ворог нас не зламає. Цього року ми, вчергове, пережили чимало болю, горя та сліз. Однак, навіть в умовах війни не маємо права здатися і показати слабкість. Адже за нас стоять мужні люди-титани – наші воїни. Нова Каховка – місто герой. Ви переживаєте зараз надскладний час. Багато мешканців були змушені покинути рідне місто, тікаючи від ворожих обстрілів. Віримо, що все це – тимчасово. Збройні Сили України обов’язково виженуть московських окупантів з нашої землі, а Нова Каховка повернеться під синьо-жовтий стяг та долучиться до розбудови вільної, незалежної та могутньої України. Спільно із депутатським корпусом та усіма мешканцями Дрогобича вітаємо вас з Новим 2025 рокам та зичимо, щоб ви якнайшвидше вийшли з окупації та вдихнули на повні груди мирне та чисте повітря рідної землі. Ми з вами! Ми сильні! Слава Україні!”, – зазначив очільник громади Тарас Кучма.

Флешмоб був започаткований за ініціативи проєкту МУР в співпраці з організацією “Жовта стрічка”.

Додамо, Нова Каховка знаходиться в Херсонській області, за 80 км від Криму. Саме з Каховського водосховища подається вода у Північнокримський канал, тому Каховка та Нова Каховка були однією з перших стратегічних цілей росії під час повномасштабного наступу на Україну.

Перейти до вмісту