Дрогобич колядує: освітні заклади громади беруть участь у Різдвяному конкурсі колядок та віншувань

15:00 19 Грудня 2023

У передріздвяний час відділ освіти Дрогобицької міської ради реалізує між навчальними закладами громади конкурс на краще виконання колядки або святкового віншування.

За правилами конкурсу освітні установи громади виконують автентичні українські колядки або святкові віншування, а відео оприлюднюють у соцмережі – на офіційній сторінці відділу освіти у Фейсбук.

Всіх учасників обіцяють відзначити за участь в конкурсі та поширення українських традицій. Роботи колективів, які наберуть найбільшу кількість вподобань, продемонструють під час гала-концертів Різдвяних фестивалів коляди. Переможці конкурсу отримають в подарунок поїздку на цікаву екскурсію.

Конкурс триватиме до кінця цього тижня. Підтримати шкільні колективи можна вподобавши їхні відеороботи на сторінці відділу освіти Дрогобицької міської ради у Фейсбук та поширюючи їх в соцмережах.

Нагадаємо, управління культури та розвитку туризму готує низку цікавих автентичних заходів. Цьогоріч цикл різдвяно-новорічних свят буде заповнений культурно-мистецькими заходами та фестивалями колядок. Їх мета – пропагувати традиції української коляди та автентичних віншувань як серед дорослих, так і серед дітей.

Починаючи з 20 грудня парафіями церковних громад пройде флешмоб «Дрогобиччина колядує», який підсилять професійними виконавцями. 26 грудня на терасі закладу «Франко бургер» продемонструють виставку Різдвяних шопок.

4 січня у Дрогобичі проведуть масштабний гастрономічний фестиваль «Газдиня фест», який вже котрий рік поспіль збирає найкращих газдинь Дрогобицької громади з унікальними святковими стравами.

А 7 січня вулицями Дрогобича пройде Парад вертепів, який продемонструє всю красу українських різдвяних традицій, які з року в рік передаються наступним поколінням.

Всі заходи у Дрогобицькій громаді носитимуть благодійний характер.

Перейти до вмісту