Дрогобицький механіко-технологічний коледж відвідав Олег Паска: навчальна установа нарощує потужності у підготовці фахівців технічних спеціальностей

14:10 20 Червня 2023

Війна вносить свої корективи у різні сфери життя кожного міста та країни загалом. Не виключення і освітній процес. Останні роки зростає попит на фахівців технічних спеціальностей. Зокрема, країні вкрай потрібні спеціалісти галузевого машинобудування. Ці та інші актуальні питання із життя освітнього процесу порушили в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі. У ці дні відбулась робоча зустріч адміністрації коледжу із директором департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олегом Паскою, а також Іваном Пикусом, начальником відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОВА та генеральним директором ТзОВ «Дрогобицький долотний виробничий комплекс «ДДЗ»» Євгеном Немілостівим. Приймав почесних гостей директор навчального закладу Богдан Звір.

У процесі робочого візиту гості обговорили питання співпраці, що відкриє нові перспективи для професійного зростання та впровадження новітніх передових технологій, а також оглянули навчальні цехи закладу. Представник бізнесу Євген Немілостівий передав механіко-технологічному коледжу, у вигляді спонсорської допомоги, навчальні оброблювальні центри HAAS. Вони дадуть змогу студентам вивчати сучасне виробництво та швидше освоювати усі навики машинобудівної сфери. Також завдяки налагодженій співпраці коледжу із Дрогобицьким долотним виробничим комплексом – студенти мають змогу проходити свою практику саме в стінах цього підприємства. А відтак за результатами практики кращі учні мають шанс поповнити лави колективу долотного заводу.

Львівський департамент освіти та науки, а також  Дрогобицький долотний завод готові і надалі інвестувати у матеріально-технічну базу коледжу з метою подальшої успішної співпраці. А це ще один крок до економічного відродження нашої країни та її подальшої відбудови.

Перейти до вмісту