Дрогобицькі шляхетні мужі вже святкують День вишиванки

11:13 20 Травня 2021

У День вишиванки, 20 травня, у Дрогобичі провели неординарну акцію: шляхетних мужів – пам’ятники Юрія Дрогобича, Івана Франка, Тараса Шевченка та Степана Бандери одягнули у вишиванки.

Ініціювало цю акцію керівництво громади.

«Вишиванка ідентифікує нас як українців. Цей день ми прагнемо відзначити велично та неординарно. Окрім масової ходи у вишиванках, до якої ми запросили усіх мешканців громади, ми ініціювали вдягнути наших велетів у вишиванки. Гадаю, що така акція буде своєрідною промоцією української культури та нашого міста», – наголосив очільник громади Тарас Кучма.

Одягали пам’ятники у вишиванки заступник міського голови Андрій Ковч та завідувачка сектору патріотичного виховання Ліда Жгута. Долучився до акції й керівник КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава та працівники КП «Служба муніципального управління».

«День вишиванки – це особливе свято для кожного українця. Це наші споконвічні традиції, які цього дня вшановують українці у всьому світі. Вишиванка – це стильно, красиво та модно!», – прокоментував Андрій Ковч.

Перейти до вмісту