Дрогобицькі команди здобули призові місця на ХХVІІІ спортивних Іграх Львівщини
![Дрогобицькі команди здобули призові місця на ХХVІІІ спортивних Іграх Львівщини](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79198572_1974440536034662_1095400317576544256_n-1.jpg)
У командних змаганнях з бадмінтону у рамках обласних комплексних змагань за програмою ХХVІІІ спортивних Ігор Львівщини та ХІІ обласних ігор ветеранів збірна команда «Ветеранів» міста Дрогобича у складі: Ігоря Зозуляка, Віктора Розкваса, Галини Зварич посіла ІІІ місце серед 12 команд.
Команда у категорії «Дорослі» у складі: Тараса Казимиріва, Олега Федишина, Наталії Вишневської виборола ІІ місце серед 16 команд.
За інформацією сектору з питань спорту ДМР