Дрогобицька ОДПІ: З 15 листопада діють нові сертифікати під час подання електронної звітності до ДФС України
![Дрогобицька ОДПІ: З 15 листопада діють нові сертифікати під час подання електронної звітності до ДФС України](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Podatkova-1.jpg)
Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно використовувати з 15 листопада 2016 року при поданні електронних звітів до ДФС.
Завантажити технологічні сертифікати можна у розділі «Сертифікати АЦСК».
Підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:
SFS_1.cer
Зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:
SFS_2.cer
Дрогобицька ОДПІ