Дрогобицька ОДПІ: 26 січня відбудеться телефонна “гаряча лінія” Дрогобицької ОДПІ
![Дрогобицька ОДПІ: 26 січня відбудеться телефонна “гаряча лінія” Дрогобицької ОДПІ](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/telef.jpg)
У п’ятницю, 26 січня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із заступником начальника відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Жовнірчиком Богданом Михайловичем з питань декларування доходів громадян.
Запитання можна ставити за номером телефону 3-59-71.
Дрогобицька ОДПІ