Дрогобицька громада отримала ще чотири автобуси «Школярик» для комфортного доїзду учнів

27 Листопада 11:35

23 листопада Дрогобицька громада отримала ще чотири новеньких автобуса «Школярик» для комфортного та безпечного доїзду учнів до навчальних закладів міста та громади.

У п’ятницю, 24 листопада, очільник громади Тарас Кучма спільно з заступником з гуманітарних та соціальних відносин Юрієм Кушликом та начальником відділу освіти Романом Грицаєм передали ключі від нових автобусів шкільній сім’ї Гімназії №8 у Дрогобичі та Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ступенів.

Окрім цього, новенький «Школярик» отримав і Добрівлянський НВК. Ключі від нього посадовці завітали вручити спільно з депутаткою округу Марією Стецик, яка вже неодноразово фінансово допомагала школі.

Нові шкільні автобуси оглянули вчителі та учні — колективи навчальних закладів радіють, адже тепер діти матимуть змогу добиратись на уроки у комфорті та безпеці.

Тепер за безпеку наших дітей можуть бути спокійні як і батьки з вчителями, так і ми. Впевнений, що нові автобуси будуть добре служити та забезпечать швидке і безпечне перевезення учнів не лише до навчальних закладів, а й на різноманітні екскурсії чи змагання”, – зазначив Тарас Кучма.

Усі автобуси українського виробництва. Кожен «Школярик» розрахований на 30 пасажирських місць. Їх закупили шляхом співфінансування: 50% місто та 50% — ЛОВА. Сучасні автобуси оснащені всім необхідним для довозу школярів, зокрема для транспортування дітей з інклюзією.

Додамо, ще один «Школярик» найближчим часом отримає ще один навчальний заклад Дрогобича.

Перейти до вмісту