Дрогобицька громада отримала подячні листи від організацій Харківщини та Київщини за надану в скрутний час підтримку

14:40 2 Травня 2022

До Дрогобича надійшли офіційні листи з подякою від керівництва Харківської обласної адміністрації, ГУ ДСНС у Харківській області, а також від громадських організацій Харківщини та Київщини – за тісну співпрацю та систематичну підтримку, яку вони отримують від Дрогобицької громади в непростий час війни.

Зокрема подяку Дрогобицькій громаді надіслало Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. За отриманий від Дрогобицької громади спецодяг та спорядження для пожежників-рятувальників Харківщини, які безпосередньо залучені до порятунку людей, гасіння пожеж та ліквідації НС в умовах бойових дій на території міста Харків та Харківської області.

Благодійна організація «Благодійний фонд волонтери: дорослі-дітям» отримала від Дрогобицької громади медикаменти та перев’язувальні матеріали, які передали на потреби механізованої бригади ЗСУ, мешканцям міста та області. Також організації було передано засоби особистої гігієни, продукти харчування та смаколики для жителів Харківщини, які вимушені ховатись в укриттях, а також корм для котів та собак – у місцеві притулки.

Фізкультурно-спортивному товариству «Динамо» України вдалось покращити умови для переселенців-біженців, які були вимушені покинути власні домівки через ворожі обстріли.

Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації надіслало подяку Дрогобицькій громаді в особі міського голови Тараса Кучми та керівниці відділу сім’ї та молоді Олександри Пашко – за вагомий внесок в підтримку гуманітарною допомогою цивільного населення Київщини, ефективну співпрацю та наближення перемоги України. За допомогу військовослужбовцям та значний особистий внесок у підтримку бойового духу наших захисників було відзначено також волонтера Дрогобицького хабу гуманітарної допомоги Євгена Немілостівого.

Подяки передав під час понеділкової наради Володимир Кондзьолка, директор КУ «Інститут міста Дрогобича», на базі якого було створено Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги в Польщі. Через логістичні склади хабу щоденно курсує гуманітарна допомога з країн Європи до різних міст України, які постраждали від ворожих атак.

Перейти до вмісту