Дрогобиччина зустріне загиблого героя – 35-річного Тараса Коваля, у суботу (Зміни)

11:45 12 Травня 2022

Дрогобиччина знову в жалобі, – у війні з російськими загарбниками наша громада втратила ще одного захисника, 35-річного Тараса Коваля.

Тарас народився 4 вересня 1986 року у селі Раневичі, де і проживав. Навчався у Дрогобицькій загальноосвітній школі №16. Закінчив Дрогобицьку філію Інституту підприємництва та перспективних технології НУ Львівська політехніка.

Пройшов службу в армії. З 2014 року захищав країну в зоні бойових дій АТО.

Одразу ж після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, 24 лютого був мобілізований та знову став на захист України.

Загинув Тарас Коваль 9 травня між населеними пунктами Золоте та Оріхове на Луганщині, внаслідок бойового зіткнення з ворогом.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Тараса Коваля.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Прибуття конвою з тілом загиблого воїна очікується у суботу. Точний час прибуття конвою до Перехрестя Героїв уточнюється.

Церемонія прощання з героєм та чин похорону відбудеться в суботу, у рідному селі захисника – Раневичах. Час повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту