Дрогобиччина зустріла загиблого захисника Володимира Яхніва: вічна пам’ять Герою!

15:58 2 Серпня 2023

Сьогодні Дрогобицька громада зустріла загиблого Героя – 36-річного Володимира Яхніва. Дрогобичанин віддав життя за рідну країну, боронячи її від ворога.

Володимир Яхнів проживав у Дрогобичі на вулиці Коцюбинського. Закінчив ЗОШ №5 та ДДПУ ім. Івана Франка. Працював оператором котельні на КП «Дрогобичтеплоенерго».

9 травня 2023 року Володимира мобілізували і він став на захист рідної країни. Служив в 42-ому батальйоні 57-ої бригади ВЧ А-4472. На жаль, під час виконання бойового завдання, дрогобичанин отримав несумісні з життям поранення.

Володимир назавжди залишиться в нашій пам’яті відповідальним, людяним, добрим та щирим. Він був Людиною з великої букви, яка завжди була готова прийти на допомогу та підставити плече підтримки іншим. Він відповідально став на захист рідної країни та боронив її до останнього подиху. Заради дітей, заради того, щоб всі ми жили у вільній країни. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя…, – відгукуються про свого колегу, загиблого Героя, керівництво та колектив КП «Дрогобичтеплоенерго».

Конвой з тілом захисника прибув сьогодні до рідного міста. Рідні, близькі, колеги по роботі та бойові побратими, спільно з керівництвом Дрогобицької громади та Дрогобицького центру комплектування та соціальної підтримки, зустріли воїна на Перехресті Героїв. Спільною молитвою вшанували пам’ять воїна, який віддав своє життя за Україну.

Парастас проведуть о 19.00 в рідному домі Володимира, на вулиці Коцюбинського, 95.

Чин похорону відбудеться завтра, 3 серпня, об 11:00. Поховають загиблого на кладовищі по вулиці Пилипа Орлика.

З рідних у захисника залишились двоє синів, батьки, дідусі та сестри.

Вічна та світла пам’ять Герою України!

Перейти до вмісту