Дрогобиччина провела у останню путь загиблого воїна Володимира Німчака

16:38 25 Травня 2022

Сьогодні Дрогобиччина попрощалась із загиблим захисником України – 42-річним Володимиром Німчаком. Багато мешканців Дрогобицької громади вийшли віддати шану воїнові, – на шляху від Дрогобича до його родинного села – Волі Якубової.

Володимир Німчак пішов добровольцем захищати рідну країну, одразу після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, 25 лютого. Протягом трьох місяців чоловік виконував бойові завдання в одному з підрозділів Збройних Сил України.

Загинув Володимир Німчак 22 травня 2022 року біля Миколаєва.

Сьогодні, 25 травня, о 10:00 траурна процесія з тілом загиблого воїна вирушила від лікарняного містечка. Тіло везли по вулицях Шептицького, Сагайдачного, 22 січня, через Старе Село та Залужани, до батьківського села – Волі Якубової.

Чимало людей вийшли на вулиці, щоб провести захисника в останню дорогу, з належними почестями – на колінах, з лампадками та прапорами. Так конвой з домовиною доставили до батьківської хати у Волі Якубовій, де було проведено прощальну панахиду.

Протягом дня тіло воїна перебувало в домі, де попрощатись з ним могли рідні, близькі, друзі та керівництво Дрогобицької громади.

О 16:00 в церкві святого Кузьми і Дем’яна у Волі Якубовій розпочали чин похорону.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту