Дрогобиччина приймає V Форум місцевого розвитку

10:26 3 Вересня 2021

2-3 вересня на Дрогобиччині проходить черговий Форум місцевого розвитку. Він відбувається на базі готельного комплексу «Міротель» у Трускавці та щорічно об’єднує навколо себе чимало людей, дотичних до роботи органів місцевого самоврядування та реформ децентралізації та цифрової трансформації.

Форум місцевого розвитку – це платформа для комунікації між експертами та практиками. Цей захід щороку гуртує велику кількість осіб, – представників міністерств, депутатів Верховної ради, обласної та місцевої влади, політиків, експертів та активістів.

Цьогоріч Дрогобиччина стала майданчиком для важливих дискусій і співпраці задля розвитку громад вже вп’яте.

В рамках проведення Форуму відбувається ряд важливих панельних дискусій за участі експертів, на актуальні теми. Поміж якими – питання реформи децентралізації, розвитку та економічної спроможності громад, цифрової трансформації, а також транскордонної співпраці.

В рамках обговорення йшлося про роль системної державної підтримки цифровізації регіонів та громад. Адже у перспективі усі управлінські процеси, реєстрація майна, розпорядження земельними ресурсами громад буде відбуватися із застосуванням уніфікованої геоінформаційної системи.

Також учасники наголошували на необхідності забезпечення прозорої комунікації та участі мешканців у прийнятті рішень саме через цифрові платформи.

Нагадаємо, Дрогобич кілька років поспіль входить у трійку рейтингу прозорості серед найбільших міст України та продовжує тримати високу планку в сфері цифрової трансформації, розвиваючи електронні сервіси для якіснішої комунікації та зворотнього зв’язку між владою та громадою.

Організаторами Форуму є Львівська обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон-Карпати-Україна».

Перейти до вмісту