Дрогобичани вибороли призові місця на чемпіонаті України з велосипедного спорту

13:45 19 Червня 2023

Впродовж трьох днів, з 8 по 10 червня 2023 року, в м. Біла Церква Київської області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат, в якому взяли участь спортсмени СДЮШОР з велоспорту «Медик» м. Дрогобич.

В перший день змагань в індивідуальній гонці на час (10 км) Анастасія Сатурова виборола 2-е місце, здобувши срібну медаль серед молодших дівчат.

В другий день змагань Анастасія Сатурова принесла нашій команді золоту медаль – 1-ше місце та звання чемпіонки України серед молодших дівчат (групова гонка), де в категорії змагалося 25 дівчат з усієї України.

3-тє місце і бронзову нагороду здобув Артур Стеців в категорії молодші юнаки в груповій гонці.

Незважаючи на всі перепони, що з’являються у наших спортсменів в теперішній нелегкий час, Дрогобицька школа з велосипедного спорту тримає високу планку на найвищих спортивних сходинках, як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішними результатами.