Дрогобичани стали срібними призерами Чемпіонату Львівщини з карате кіокушинкай

13:43 31 Жовтня 2022

Дрогобицький осередок ЛОФКК СК «БОРИВІТЕР» вітає учасників та переможців турніру «Перший крок» і Чемпіонату Львівської області з карате кіокушинкай.

В підсумку змагань наші спортсмени здобули низку нагород. Серед початківців відзначили Чекана Максима 2008 р. н., який провів достойні поєдинки та посів друге місце, а також Горшеньова Дениса, який виборов друге місце серед старшої кваліфікаційної групи. Цим поєдинком Денис підняв свій рейтинг файтера у обласній федерації.

Тренерський склад осередку: Золочевський Олександр (додзьо Боривітер), Калямон Роман (додзьо Булат), Садовий Михайло (додзьо Титан), Горшеньов Денис (додзьо Берсерк) доклали багато зусиль для підготовки каратистів до змагань.

Змагання пройшли на високому рівні, завдяки підготовці тренерів зі Львова, на чолі з з шиханом Королем Олександром. Не зважаючи на непростий час та війну в країні, українці доводять, що можуть бути сильними, дружніми, бути патріотами і продовжувати підтримувати життєдіяльність нашої держави, не дивлячись на всі виклики.

Перейти до вмісту