Доступ до будівлі міської ради – вільний, за пред’явленням документів, що посвідчують особу

22 Червня 10:05

З метою дотримання порядку в адміністративній будівлі виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, упорядкування питань організації охорони та удосконалення пропускного режиму, збереження матеріальних цінностей, дотримання режиму роботи Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях, затвердженого постановою Кабміну України від 18 грудня 2013 року № 939, затверджено Положення про організацію пропускного режиму до приміщень адмінбудівлі та правил перебування громадян в адмінбудівлі виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, 20 червня 2023 року.

Як зазначено в рішенні, реалізація Положення не обмежує право громадян на доступ до приміщення, однак вхід до будівлі виконавчого комітету повинен здійснюватись виключно за пред’явленням документу, що посвідчує особу. Працівниками виконавчого комітету – за посвідченнями, громадянами – за пред’явленням документу, що посвідчує особу.

Відвідувачі адміністративної будівлі, зобов’язані пред’явити посвідчення особи при вході в приміщення, в разі наявності великих сумок чи підозрілих речей, – надати їх для огляду, на вимогу інспектора, дотримуватись тиші та громадського порядку.

«Усім громадянам надається вільний доступ до службових приміщень за наявності документу, що посвідчує особу, або за погодженням з відповідальним працівником установи (організації), з яким здійснювалось погодження, несе персональну відповідальність за дотримання відвідувачем вимог цих Правил, а також за своєчасне залишення відвідувачем адміністративної будівлі. Представники ЗМІ допускаються до адмінбудівлі за редакційним посвідченням штатного або позаштатного журналіста чи оператора» – йдеться в Положенні.

Право безперешкодного доступу мають народні депутати України, депутати міської ради, керівники та працівники комунальних підприємств та закладів міст, працівники поліції, прокуратури, СБУ, Державної податкової служби, за пред’явленням службових посвідчень.

Організацію та виконання всіх заходів з безпеки та охорони приміщення координує КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради.

Перейти до вмісту