Доправили на термінову операцію: медичним гелікоптером із Дрогобича пацієнтку із тромбозом лівої нижньої кінцівки шпиталізували до Львова

12:00 3 Листопада 2021

Вкотре злагоджено спрацювали фахівці Львівського Обласного Центру Екстренної медичної допомоги та Медицини катастроф, а також Національної поліції України та медики КНП «Дрогобицька міська лікарня№1». 3 листопада в обідню пору із вертолітного майданчика дрогобицької лікарні гелікоптером Національної поліції було шпиталізовано 41-річну дрогобичанку, яка потребувала термінового оператиційного втручання.

Як повідомив керівник медзакладу Андрій Коцюба, 2 листопада в хірургічне відділення Дрогобицької міської лікарні №1 поступила пацієнтка з діагнозом – тромбоз лівої нижньої кінцівки.

Після проведених необхідних маніпуляцій було визначено, що хвора потребує оперативного хірургічного втручання судинних хірургів Львівської обласної клінічної лікарні. Тому оперативно прийнято рішення доправити пацієнтку гелікоптером Медицини катастроф до львівського медзакладу, – повідомив Андрій Коцюба.

За твердженнями Андрія Коцюби, такі злагоджені дії львівських та дрогобицьких медиків завдяки Центру Екстренної медичної допомоги дозволять жінці, після операційного втручання, врятувати найголовніше – її кінцівку.

Додамо, минулого тижня до Дрогобицької міської лікарні гелікоптером Медицини катастроф оперативно було доправлено пацієнта, який постраждав в дорожньо-транспортній пригоді неподалік Турки.

Перейти до вмісту