Допомога від найменших: юні дрогобичани продовжують збирати кошти на підтримку воїнів

14:39 18 Жовтня 2022

Акумулюють кошти та підтримують українських захисників – у Дрогобичі діти з перших днів повномасштабної війни намагаються своїми силами допомагати військовим у боротьбі з окупантом та спільно наближають перемогу.

Школярі активно застосовують свої таланти та креатив задля того, щоб зібрати якомога більше коштів. Юні волонтери долучаються до благочинних ярмарків, влаштовують вуличні блокпости в різних мікрорайонах міста, виготовляють біжутерію та інші вироби ручної роботи, які активно продають.

Відтак, днями найменші мешканці нашої громади вчергове завітали до мерії міста, зокрема у відділ сім’ї та молоді, щоб передати акумульовані кошти — 650 гривень від Юстини Качмар та Анастасії Григорук і 1100 гривень від Марти Гівчак, Вероніки Яцуляк та Світлани Гнатів. Дівчатка власноруч виготовляли та продавали біжутерію — браслети, колечка з бісеру тощо.

Ініціативні діти нашого міста не перестають приємно дивувати. Навіть попри навчання, школу вони продовжують використовувати свої таланти та збирати кошти для наших захисників. Дивлячись як вони щоразу приходять та приносять кошти розуміємо, що нам є ким пишатись, — прокоментувала Олександра Пашко, керівниця відділу сім’ї та молоді.

Загалом працівники відділу підрахували уже отримали понад 30 000 гривень від юних дрогобицьких патріотів, які скеровують на підтримку ЗСУ.

Перейти до вмісту