Допомагають ЗСУ: вихованці товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» виготовляють окопні свічки та домашні смаколики для воїнів

15:49 17 Січня 2024

Юні вихованці Дрогобицького добровільного Товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» активно підтримують воїнів. Так, у ці холодні дні діти та молодь з інвалідністю долучилися до важливої місії в підтримку захисників: виготовили окопні свічки для воїнів ЗСУ та напекли домашніх смаколиків.  Таку акцію підтримки у Товаристві «Надія» проводять не вперше. Тут систематично допомагають воїнам та передають їм смаколики на фронт, а також сухофрукти та дитячі малюнки із побажаннями якнайшвидшої Перемоги.

Як зазначає керівниця Товариства «Надія» Ірина Дзюрах – в зимовий період окопні свічки дуже необхідні нашим бійцям. Вони покликані освітити або обігріти невелике приміщення. Їх можна використовувати для розігріву води чи їжі, або ж підсушити одяг. Горить така свічка близько двох годин і не боїться ані вітру, ані вологи.

Діти з «Надії» дуже старалися та виготовили впродовж кількох днів декілька десятків окопних свічок, які попрямують до воїнів. Доповненням до свічок будуть засушені фрукти та домашнє печиво.

У «Надії» стверджують – готові і надалі допомагати воїнам, адже в такий спосіб діти та молодь з інвалідністю долучаються до найважливішого завдання кожного свідомого українця – наближення Перемоги.

Перейти до вмісту