Долучились до всеукраїнського проекту: у парку Степана Бандери Союз Українок висадив калину

18 Травня 17:10

Всеукраїнський проект «Калина» громадської організації Союзу Українок стартував 11 травня 2023 року. Сьогодні, 18 травня акцію з висадки калини підтримав і Дрогобич.

Так, у День вишиванки союзянки Дрогобиччини висадили калину у парку Степана Бандери. Поряд з калиною встановлено табличку з QR-кодом, яка дасть змогу почерпнути інформацію про діяльність Союзу Українок, їхні проекти та цілі.

Проект «Калина» присвячений Дню матері та має на меті збереження калини як одного із національних символів України, який закладається у свідомості кожного українця з маминою колисковою. Керівник проєкту — почесна голова Союзу Українок, Ореслава Хомик. Координатор — Ірина Тимечко.

Привітали представників організації та подякували їм за важливу  ініціативу в місті очільник громади Тарас Кучма та начальник Управління культури та розвитку туризму Станіслав Лецик.

Кущ калини — це не лише окраса, у ньому глибинний зміст. Це наш духовний світ, наша спадщина, яка передається від матері. Особливо зараз, у складні часи, нам потрібно тримати дух українства. Дай Бог, щоб ці калини росли, а наша діти піклуючись цими деревцями, продовжували їхнє життя, — привітав присутніх Тарас Кучма.

Додамо, найперша висаджена калина в рамках проекту знаходиться у Нагуєвичах, Дрогобицької громади, біля пам’ятника Івану Франку на території Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

Перейти до вмісту