Добро твориться спільними зусиллями: понад 600 родин отримали пакунки підтримки напередодні різдвяно-новорічних свят

14:38 2 Січня 2024

Щорічно, напередодні різдвяно-новорічних свят з ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми у громаді реалізовують благочинну акцію – «Гаряча лінія Святого Миколая». Акція триває уже з 2018 року та покликана підтримати і подарувати радість дива тим, хто його потребує найбільше.

Так, як зимовий цикл свят розпочало одне з найулюбленіших для дітвори – свято Миколая Чудотворця. Впродовж грудня місяця, з ініціативи влади Дрогобича, багатодітні сім’ї громади, родини, які потребують підтримки та перебувають у скрутних життєвих обставинах, люди з числа ВПО, люди з інвалідністю, самотні та одинокі мешканці громади отримували символічні пакунки підтримки та подарунки з нагоди свят.

Цьогоріч, подарунки були скромніші, ніж у попередні роки, оскільки триває війна, відтак, пакети допомоги формували з продуктів та речей першої необхідності. Так, спільними зусиллями, завдяки підприємцям міста, благодійним фондам, структурним підрозділам міської ради, а також волонтерському штабу «Українська команда» благодійну акцію у 2023 році вдалось реалізувати доволі масштабно.

В основі цьогорічних пакунків були продуктові набори (макарон, крупи), а в залежності від складу сім”ї та її матеріального стану – для дітей солодощі, по можливості іграшки, одяг, засоби гігієни, канцелярія та інші предмети домашнього вжитку.

Зокрема, новорічними дарунками вдалось охопити понад 600 сімей дрогобицької громади. Окрім цього, для підопічних терцентру вдалось закупити та сформувати 400 пакунків із солодощами, які соціальні робітниці передали літнім громадянам, відвідавши їх напередодні свят.

Солодкі пакунки та іграшки також отримали і вихованці Нагуєвицької спеціальної школи-інтернат, де виховуються дітки зі зниженим зором, а також вихованці дитячого будинку «Оранта» та Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія».

Перейти до вмісту