Добрі речі робити просто
![Добрі речі робити просто](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG_6798.jpg)
Спеціалісти УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ в сімейному колі разом з волонтерами шиють захисні маски, щоб роздати їх тим, хто найбільше потребує.
“Ми, звичайно, не професіонали в цій справі, але дуже старались.”- наголосила голова профспілкового комітету управління, Оксана Беца.
Перейнявши ініціативу Міністерство соціальної політики України, ми запрошуємо і Вас не залишатись байдужими і допомагати тим, хто потребує допомоги, зокрема, найбільш вразливі громадяни в період карантину.