До зими готові: КП «СМУ» виставило контейнери з піскосумішшю на вулицях міста та привело в готовність спецтехніку

14:08 18 Листопада 2022

На вулицях Дрогобича розставили понад 70 контейнерів із піскосумішшю. Роботи виконую комунальники КП «СМУ». Як стверджує керівник підприємтсва Володимир Суда – до кінця цього тижня на усіх вулицях Дрогобича буде встановлено контейнери із піскосумішшю для посипки доріг у зимовий період. Загалом таких буде по місту 200 штук.

Окрім цього, КП «СМУ» привело в готовність всю наявну техніку підприємства, яка очищатиме вулиці міста від снігових заметів. Мова іде про Bobcat Jcb, грейзер, трактор МТЗ, КАМАЗ, МАЗ, піскорозкидувачі, автомобілі із відвалом та вантажні автомобілі. Загалом 10 одиниць спеціалізованої техніки.

Цими днями, міський голова Дрогобича Тарас Кучма особисто оглянув спецтехніку підприємства та обговорив із керівництвом комунальної установи стан її готовності та алгоритм роботи СМУ під час погіршення погодних умов.

Для боротьби з ожеледицею в зимовий період КП «СМУ» також заготовило 210 тонн технічної солі, 1800 м3 відсіву/піску та 200 контейнерів для зберігання піскосуміші на вулицях міста.

Нашими працівниками переобладнано літню спецтехніку на умови роботи в зимовий період. В разі значного погіршення погодних умов можливе додаткове залучення спецтехніки підрядних організацій. Складено договори з різними суб’єктами господарювання, котрі здійснюватимуть прибирання снігу на території Дрогобицької громади. Заготовлений стратегічний запас пального для снігоочисних машин. В загальному наше комунальне підприємство готове до роботи в зимовий період, – констатує Володимир Суда.

Додамо, цими днями до зимово періоду КП «Служба муніципального управління» поповнилась новим піскорозкидувачем. Техніку вдалось закупити через тендер за сприяння місцевого бюджету. Обладнання обійшлось комунальному підприємству у 573 тис.грн. Цими днями його вже доставили в Дрогобич. Нова техніка, яка працюватиме на базі МАЗ, допоможе у зимовий період посипати вулиці міста піском та сіллю, а також розчищатиме вулиці Дрогобича від снігу.

Перейти до вмісту