До відома мешканців Дрогобича та громадян, які бажають отримати земельні ділянки для будівництва житлового будинку
![До відома мешканців Дрогобича та громадян, які бажають отримати земельні ділянки для будівництва житлового будинку](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/630_360_1446572874-9115-zemlya-segodnya.jpg)
Дрогобицька міська рада доводить до відома усіх громадян міста Дрогобича, які бажають одержати земельні ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд наступне:
Рішенням Дрогобицької міської ради від 03.10.2017 року № 871 було затверджено Положення «Про порядок виділення громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва» у відведеному кварталі забудови відповідно до Детального плану території в районі вулиці Паркової у місті Дрогобичі. Згідно з цим Положенням, виділення земельних ділянок громадянам для будівництва житлового будинку буде здійснюватися за умови укладення договору з проектування та забудови інженерно – транспортної інфраструктури індивідуальної забудови кварталу з КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В. Бохонок). Вартість проектування та будівництва інженерно – транспортної інфраструктури, згідно з рішенням міської ради від 20.10.2017 р. № 905 «Про будівництво інженерно-транспортної інфраструктури будинків котеджного типу по вул. Парковій в м. Дрогобичі», та відповідно до розробленої проектно – кошторисної документації на забудову інженерних мереж у кварталах, для однієї земельної ділянки в кварталі на вул. Парковій становить 318 516,15 грн. Виділення земельних ділянок буде здійснюватися після повної оплати, згідно з укладеним договором вартості робіт з проектування та будівництва інженерно – транспортної інфраструктури.
Заява на виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва подається через загальний відділ Дрогобицької міської ради (Бланк заяви знаходиться у загальному відділі Дрогобицької міської ради каб. №1).
У заяві вказується:
• прізвище, ім’я, по батькові заявника;
• адреса проживання; контактний телефон.
До заяви додаються наступні документи:
• документ, що посвідчує особу (ксерокопія паспорта – 1,2,11,12,13 сторінка);
• копія ідентифікаційного коду;
• довідка з Відділу у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про невикористання права на безоплатну приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку;
• надання згоди на укладення угоди із Замовником на проектування та забудову інженерно-транспортної інфраструктури індивідуальної забудови кварталу.
У кварталі на вул. Парковій пропонується 67 земельних ділянок.
Надання земельних ділянок буде здійснювати згідно з наведеним вище положенням.
Організатор — Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, розташований за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52, телефон 2-25-35, режим роботи: понеділок-четвер з 8:00 год. до 12:00 год., з 12:45 год. до 17:00 год.; п’ятниця з 8:00 год. до 12:00 год., з 12:45 год. до 15:45 год..
Початок прийому документів з 10 листопада 2017 року.
Додатково інформуємо, що із зазначеним вище Положенням та з рішенням виконавчого комітету від 19.10.2017 р. № 235 «Про затвердження проекту «Детального плану території в районі вул. Паркової в м. Дрогобичі» можна ознайомитися на сайті Дрогобицької міської ради (drogobуch-rada.gov.ua).