До уваги внутрішньо перемещіних осіб!
![До уваги внутрішньо перемещіних осіб!](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/info.jpg)
21 листопада 2017 року управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради перерахувало в банківські установи щомісячну адресну допомогу 116 особам з числа внутрішньо переміщених осіб для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в сумі 171,2 тис. грн.
З початку року загальна сума цих виплат становить 1,8 млн грн.