До уваги мешканців: протягом дня 10-го липня буде відновлена подача газу у Дрогобичі та громаді
![До уваги мешканців: протягом дня 10-го липня буде відновлена подача газу у Дрогобичі та громаді](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/448962109_465051982828637_5329456441284024521_n.jpg)
У зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Бібрським ЛВУМГ з 9 липня 2024 року було припинено постачання газу у Дрогобичі та селах громади.
Нагадуємо: на час відсутності газопостачання необхідно було перекрити газові крани, а також бути присутніми у своїх помешканнях під час пуску газу. Про це повідомляє Дрогобицьке УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».