До уваги отримувачів пільг та субсидій: інформація КП “Дрогобичводоканал”
![До уваги отримувачів пільг та субсидій: інформація КП “Дрогобичводоканал”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/19-1.png)
Відповідно до нового встановленого державою порядку, заявник для оформлення пільг чи субсидій подає до Пенсійного фонду лише заяву.
У базі КП «Дрогобичводоканал» є інформація тільки про власників особових рахунків. Тому, коли на пільги чи субсидії претендують інші, зареєстровані у помешканні, особи, виникає необхідність уточнення інформації. Адже не можливо встановити дотичність деяких субсидіянтів до цієї чи іншої адреси.
Для уникнення непорозумінь та коректного оформлення пільг чи субсидій просимо подати у службу збуту КП «Дрогобичводоканал» необхідну інформацію (копії паспорта, ідентифікаційного коду, документа, що підтверджує право власності, довідку про склад сім’ї).