До уваги суб’єктів господарювання! Прохання активізувати роботу та забезпечити подачу звітів
![До уваги суб’єктів господарювання! Прохання активізувати роботу та забезпечити подачу звітів](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/Do-uvagy-subyektiv-gospodaryuvannya-1-900x450-1.png)
Управління інвестицій та економічного розвитку звертається до керівників юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб-підприємців, які проводять діяльність на території Львівської області.
На виконання доручення №32/0/6-22ВА начальника ЛОВА Максима Козицького, з метою оперативної координації заходів з вирішення проблемних питань виконання державних та регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а також вирішення інших проблемних питань соціально-економічного розвитку Львівщини в умовах воєнного стану просимо: активізувати роботу та забезпечити подачу облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових звітів та будь-яких інших документів, подання яких вимагається відповідно до чинного законодавства в документальній та/а в електронній формі.