До уваги агровиробників та фізичних осіб Дрогобицької територіальної громади
![До уваги агровиробників та фізичних осіб Дрогобицької територіальної громади](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/unnamed.png)
Відділ економіки Дрогобицької міської ради повідомляє, що за останньою інформацією Мінагрополітики цьогоріч планується продовження дії програми підтримки через Державний аграрний реєстр, зокрема надаватиметься підтримка (дотації/субсидії) на оброблюванні угіддя та на поголів’я сільськогосподарських тварин (корів, овець, кіз).
Можливість отримати безповоротну фінансову допомогу для агровиробників, які обробляють від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення в розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача або утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача. Програма планово повинна розпочатись у серпні-вересні 2023 року.
Для участі в програмі необхідно завчасно зареєструватись у Державному аграрному реєстрі (ще до початку оголошення старту програми). Попередня реєстрація в ДАР дасть можливість учасникам програми вчасно і швидко подати заявку на фінансування.
За додатковою інформацією звертатись у відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 214, або за тел. (03244)2-25-45 та старостів громади.