До цьогорічного «Ярмарку вакансій – 2018» охоче долучаються навчальні заклади Дрогобича. ФОТО


29 листопада у Дрогобичі, а саме у приміщенні Народного дому імені Івана Франка відбудеться « 2018».

Під час цієї події на одному майданчику зберуться роботодавці, громадяни, які прагнуть працевлаштуватися, та молодь. Окрім презентації роботодавців, буде презентовано й навчальні заклади міста — ліцеї, коледжі, училища, університет: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Дрогобицький механіко-технологічний коледж, Дрогобицький коледж нафти і газу, Медичне училище «Медик», Дрогобицький професійний політехнічний ліцей, Стебницький професійний ліцей.

Про це повідомили у відділі молодіжної політики, сім’ї та спорту, який займається організацією участі навчальних закладів міста у “Ярмарку вакансій – 2018”.

Як зазначають організатори, мета заходу полягає в тому, щоб якомога більше дрогобичан навчалися і працювали у Дрогобичі. Отож учні шкіл, які завітають на ярмарку, матимуть змогу ознайомитися з пропозиціями навчальних закладів міста Дрогобича. Студентська молодь та громадяни, які прагнуть працевлаштуватися, матимуть змогу безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями. Також охочих працевлаштуватися будуть реєструвати представники Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості.

Окрім цього, під час заходу буде проведено тематичні лекції щодо працевлаштування.

Нагадаємо, організаторами заходу виступають Дрогобицька міська рада та Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості.

Захід відбується за підтримки міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Початок виставки вакансій о 12:00. Офіційне відкриття «Ярмарку вакансій – 2018» о 14:00. Запрошуємо усіх охочих. Вхід вільний.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати: