До скарбнички нашої перемоги: «Верховина» провела черговий благодійний концерт та скерувала кошти на потреби ЗСУ

9:44 24 Січня 2023

Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні та танцю України «Верховина» продовжує проводити благодійні концерти та збирати кошти на підтримку Збройних сил України.

Днями ансамбль «Верховина» провів черговий благодійний концерт з метою підтримки бойового духу українців та збору коштів для підтримки захисників України.

Завдяки проведеному різдвяному концерту колективу вдалось зібрати 8 650 гривень, які одразу ж передали на потреби 67 окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ.

«Триває війна, триває життя, проходять Різдвяні свята. А ми знову дякуємо невтомним митцям Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина» за їх Коляду! 8650 гривень у скарбничку нашої спільної перемоги передали артисти на потреби батальйону через свого керівника Сергія Дмитрієва» – відзвітував 67 окремий батальйон ТРО на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, тижнем раніше колектив провів різдвяний благодійний захід у концертному залі ансамблю «Верховина» та передав 8100 гривень на потреби батальйону.

Загалом з часу повномасштабного вторгнення «Верховина» провела десятки благодійних заходів. Їх мета – не лише збір коштів, але також популяризація української пісні та танцю, збереження традицій українського народу та підтримки патріотичного бойового духу в протистоянні ворогу.

Перейти до вмісту