До різдвяних свят керівництво міста передало ДДТЗДІ «Надія» генератор та подарунки для дітей

10:55 30 Грудня 2022

Продовжують творити добрі справи у передноворічний час, щоб подарувати радість дива та частинку тепла кожному, хто цього потребує.

Цими днями подарунки від святого Миколая отримали вихованці Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія». Передати необхідні дарунки завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч.

Як наголосив Андрій Ковч, цьогоріч святий Миколай прибув пізніше, оскільки очікували на найпотрібніший дарунок від іноземних партнерів — генератор потужністю 3 кВт, який Дрогобичу передало Іспанське місто Саламанка, зокрема організація «Українці Саламанки». Окрім цього, посадовці також передали 50 солодких пакунків, засоби особистої гігієни та антисептики.

Тарас Кучма та Андрій Ковч привітали керівництво з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком та побажали сімейного затишку, тепла та перемоги українцям.

Мені завжди приємно приходити до вас, адже наші діти є дуже талановитими і ви завжди дивуєте нас чимось новим. Ваші вироби ручної робити приємно вражають своєю креативністю та красою. Ви молодці, рухайтесь у тому ж напрямку, а ми, як влада будемо робити усе для того, щоб дітки з особливими потребами мали змогу проводити свій вільний час у гідних умовах та розвивати свої таланти. Також у цей передсвятковий час щиро бажаю усім міцного здоров’я, спокою на душі, злагоди та миру у кожній родині, — наголосив Тарас Кучма.

Додамо, у Добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія» вже понад рік діє соціальна крамниця, яке поєднує у собі кілька функцій: простір для майстер-класів, крамницю, де реалізовують вироби дітей з особливими потребами та сувеніри, а також інклюзивну тренінгову кухню. Відтак у товаристві «Надія» реалізовують різноманітну творчу продукцію — фруктову пастилу, овочеві чіпси, ароматичні свічки, натуральне мило тощо.

Перейти до вмісту