До Дня гідності та свободи: мешканцю Дрогобицької громади Роману Урбану вручили сертифікат на придбання житла

10 Листопада 15:43

У Дрогобичі продовжують успішно реалізовувати державну програму із підтримки військовослужбовців та учасників бойових дій в забезпеченні житлом. Так, 10 листопада міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівником Управління соціального захисту населення ДМР Іваном Терлецьким вручили грошовий сертифікат мешканцю Дрогобицької громади Роману Урбану на суму понад 1 млн. 800 тис.грн. для придбання нової оселі.

Роман Васильович є особа з інвалідністю внаслідок війни (І група). Під час Революції Гідності Роман Урбан в числі перших вирушив на Майдан та отримав там поранення. Відтак став інвалідом. Грошову компенсацію пану Роману призначено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. №206 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей”. Для міста Котермака – це перший сертифікат на придбання нового житла саме для учасника Революції Гідності.

Очільник громади Тарас Кучма подякував Роману Урбану за героїзм, чітку позицію в питанні збереженні територіальної цілісності та захисту нашої незалежності.

Війна триває. Наші воїни щоденно боронять кожен сантиметр нашої держави та кордону. Курс на європейські цінності та орієнтири Україна заклала якраз під час Революції Гідності. Тож дякую Вам за те, що за покликом серця, не дивлячись на вік та певні ризики, ви активно стали на захист нашої свободи та були активним учасником подій Революції Гідності. Сподіваємось нова оселя стане для вас затишним місцем та вашою надійною фортецею, – наголосив Тарас Кучма.

Загалом, впродовж 2023 року у Дрогобицькій МТГ за державною програмою виділено 16,7 млн. грн. для придбання житла 8 особам з числа військовослужбовців та учасників бойових дій.

Перейти до вмісту