До Дня Дрогобича на території міської поліклініки освятили статую Божої Матері та відкрили оновлене психоневрологічне відділення

11:20 11 Вересня 2023

8 вересня за Григоріанським календарем у Дрогобичі вперше відзначили День міста та Різдво Пресвятої Богородиці. З нагоди подвійного свята на подвір’ї Дрогобицької міської поліклініки освятили скульптуру Божої Матері. Подія згуртувала медичний персонал поліклінічного відділення на чолі із керівником Юлією Гончаренко, також буди присутні – очільник громади Тарас Кучма, заступник з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, депутати Дрогобицької міської ради та активні мешканці міста.

За традицією скульптуру Божої Матері освятив отець-декан СДЄ УГКЦ Іван Паньків, очоливши спільну молитву за мир і перемогу в Україні. Також отець наголосив, що до Богородиці за заступництвом звертаються усі вірні християни, адже її опіка та охорона є однією з найдієвіших.

Привітав колектив поліклінічного відділення із пам’ятною подією і міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Сьогодні величний день. Ми за новим стилем відзначаємо Різдво Пресвятої Богородиці та День народження рідного міста. На медичних працівників із періоду ковіду та війни випало чимало випробувань. Сьогодні багато наших медиків перебувають на передових позиціях фронту. Загалом, участь у захисті Батьківщини беруть понад чотири тисячі мешканців нашої громади. Саме їм завдячуємо тим, що у рідному місті маємо тихі світанки та можливість щоденно працювати, а відтак допомагати захисникам та забезпечувати їхні потреби. Тому заступництво Богородиці для усіх нас, для медичних працівників та мешканців громади є дуже цінним, – звернувся до присутніх міський голова Тарас Кучма.

Зі словами вітань та подякою за наполегливу працю до медиків звернувся і начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, який наголосив, що у медиків Дрогобича є добра традиція відкривати нові відділення напередодні важливих свят. Це означає, що медицина міста розвивається та постійно оновлює свою матеріально-технічну базу.

Талановита дрогобичанка Василина Ковальчук виконала пісню до Божої Матері.

Відтак учасники дійства перейшли у приміщення колишньої стоматологічної поліклініки – на відкриття та освячення психоневрологічного відділення. Його відкрили у щойно відремонтованих приміщеннях другого корпусу.

Як наголосила керівник КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Юлія Гончаренко – психоневрологічне відділення до цього часу понад 20 років функціонувало в приміщенні екстренної медичної допомоги. Відділення потребувало ремонту та більших площ. Тож із переселенням відділення в стоматологічний корпус поліклініки – тут вдалось якісно оновити кабінети та забезпечити більші площі для розміщення відділення.

Саме ж відділення надає амбулаторну допомогу людям із психологічними проблемами та розладами, а також наркозалежним пацієнтам, працює за метадоновою програмою.

Перейти до вмісту