До Дня Державного Прапора України пам’ятники Котермаку, Франку, Шевченку та Бандері обгорнуть у національний стяг
![До Дня Державного Прапора України пам’ятники Котермаку, Франку, Шевченку та Бандері обгорнуть у національний стяг](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/unnamed-file-6.png)
У неділю, 23 серпня, відзначаємо День Державного Прапора України.
З ініціативи КП «Туристично-інформаційний центр», до Дня прапора пам’ятники Юрію Котермаку Іванові Франку, Тарасові Шевченку, Степанові Бандері обгорнуть у синьо-жовтий стяг.
«Ми радились з міським головою Тарасом Ярославовичем як в умовах карантину створити настрій містянам та гостям. Тому вирішили у такий спосіб доповнити атмосферу свята», – прокоментував керівник ТІЦу Ігор Чава.
Фото з мережі Інтернет