До 12:00 не буде води на вул. Грюдвальській та Новій
![До 12:00 не буде води на вул. Грюдвальській та Новій](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/вод-1.jpg)
У зв’язку з ліквідацією аварії на вул. Новій,9-11, сьогодні, 9 липня, припинено водопостачання вул. Нової та Грюндвальської. Просимо вибачення за тимчасові незручності!
КП “Дрогобичводоканал”
У зв’язку з ліквідацією аварії на вул. Новій,9-11, сьогодні, 9 липня, припинено водопостачання вул. Нової та Грюндвальської. Просимо вибачення за тимчасові незручності!
КП “Дрогобичводоканал”