Завтра Дрогобицька громада зустріне загиблого Героя – В’ячеслава Котенка

16 Листопада 14:41

Днями Дрогобицька громада понесла ще одну болючу втрату – 11 листопада, під час захисту України від ворога, загинув дрогобичанин В’ячеслав Котенко.

Захисник проживав у Дрогобичі на вулиці Княгині Ольги.

Під час повномасштабного вторгнення В’ячеслав у липні 2022 року склав присягу та долучився до лав ЗСУ. Спершу в складі ВЧ А-7113, а згодом – в складі 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу 3 штурмової роти ВЧ А-4640, де виконував обов’язки стрільця-гранатометника.

На жаль, 11 листопада 2023 року, під час виконання бойових завдань з захисту України, дрогобичанин загинув, потрапивши під мінометний обстріл в районі населеного пункту Степове Покровського району Донецької області.

З рідних у Героя залишились дружина, двоє синів та сестра.

Завтра, 17 листопада, траурний конвой з тілом загиблого Героя прибуде до рідного міста. Зустріч відбудеться о 13:30 на Перехресті Героїв.

О 14:00 на площі Ринок проведуть загальноміське прощання, після чого домовину з тілом понесуть до каплички Катедрального Собору Пресвятої Трійці.

Чин похорону Героя проведуть в суботу о 12:00 в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Поховають захисника на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту