ДМЦСССДМ: Відлуння Великодніх свят у Дрогобицькому міському центрі соціальних служб
Великодні свята – чудова нагода проявити добро до ближнього, який потребує особливої уваги та опіки .
Традиційно, у часі великого свята Христового Воскресіння, Дрогобицьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено заходи, спрямовані на підтримку сімей соціальних категорій.
У Світлий тиждень отримали великодні привітання 30 молодих осіб, які обмежені у пересуванні . Кольорові кошики, виготовлені дітьми і студентами ДДПУ ім.Івана Франка, та солодкі паски стали посилом дружби та проявом милосердя серед молоді.
Окрім цього, у передвеликодній час 100 сімей соціальних категорій отримали продуктові набори.
ДМЦСССДМ